Recenzie

Veroniku určite odporúčam
    

Veroniku určite odporúčam. Pomohla nám vytvoriť režim pre 6-mesačnú dcéru a aj znížiť počet nočných budení. Vždy odpovedala na moje otázky a dokázala poradiť ako ešte zlepšiť zaspávanie.

Krásne prespí celú noc
    

Veronika nám veľmi pomohla so spánkom nášho 1.5 ročného syna. Riešila som jeho zaspávanie a spánok už skoro rok, ale stále sa nadránom budil a málokedy dokázal prespať celú noc bez zobudenia a našej prítomnosti. Vďaka Veronike Miško zaspáva po prečítaní rozprávky sám vo svojej izbe do 5 minút od môjho odchodu a krásne prespí celú noc, dokonca aj vstáva o čosi neskôr než predtým. Miestami to nebolo vôbec jednoduché, ale vďaka Veronike sme to zvládli. Ďakujeme.

Stačí sa nevzdať a ide to!
    

Veronika je topka!
S 3-mesačnou dcérou sme po refluxe a troch nádchach po sebe, dospeli „uhýčkaním“ do štádia, že cez deň nevedela prespať inak ako v šatke alebo v kočíku. Akonáhle som ju položila do postieľky, v momente bola hore. A uspávanie na noc bol teror, trvalo hodiny, doslova. Veronika nám nastavila režim a hlavne poradila, ako „neinvazívne naučiť malú spať“. Prvých 5 dní som mala pocit, že nikam nenapredujeme, dcéra bola fakt tvrdý oriešok a skúška trpezlivosti, ale dali sme to. Stačí sa nevzdať a ide to! Je to neporovnateľné, konečne mám cez deň čas si aspoň na chvíľu vyložiť nohy a hlavne viac času na staršieho syna. Nakoľko sme ešte nedospeli do štádia samostaného zaspávania a Miške sa postupom času aj bude meniť režim, Veroniku budeme určite ešte potrebovať. Ale už teraz som jej neskutočne vďačná. Veronika nám vždy ochotne poradila, odpovedala vždy na všetky otázky a cítiť z nej, že ju naozaj každý klient úprimne zaujíma. ĎAKUJEM!!! 

Spánok sa nám krásne upravil
    

Veronika nám pomáhala so spánkom 2 mes. dcérky. Cez deň mala veľmi krátky spánok. Naučila nás metódy uspávania. A momentálne niekedy zaspinká sama a spánok sa nám krásne upravil. Ďakujeme.

Cenné rady
    

Veľmi cenné rady, odbornosť a individuálny prístup. Vrelo odporúčam.

V noci sa budí len výnimočne
    

Veronika nám pomohla so spánkom nášho 8 mesačného syna. Ponúkla nám užitočné rady a vypracovala spánkový plán, po zavedení ktorého sme už po pár dňoch pozorovali zmeny k lepšiemu. Leon teraz zaspáva sám po uspávanke vo svojej postieľke a v noci sa budí len výnimočne. Ďakujeme.

Spíme všetci oveľa lepšie
    

Mne sa páčilo, že Veronika veľmi rýchlo zareagovala na môj mail a nenechala ma už sa ďalej trápiť. Mala hneď riešenia na moje problémy. Páčila sa mi tiež jej empatia a snaha naozaj nám pomôcť. Tiež oceňujem snahu pochopiť naše dieťa aj našu rodinu. Rady som si zobrala k srdcu a spíme všetci oveľa lepšie. Ďakujeme za pomoc.

Máme konečne režim a spinkáme
    

Veroničku odporúčam. Veľmi sme jej vďační, myslela som, že nikdy nedospejeme, aby náš Miško mal režim a spinkal … Veronika bola trpezlivá, vždy rýchlo odpovedala a bola veľmi milá a ochotná kedykoľvek zodpovedať naše otázky. Vďaka Veronike máme konečne režim a spinkáme.

Neplače a pekne sama zaspí
    

Veľmi odporúčam Veroniku. Predtým ako som ju kontaktovala som váhala a študovala rôzne metódy asi 2 mesiace, stále som si vravela, že veď nie každé dieťa spi celu noc, že proste to moje len nie je také, že mam nespáča. Ale keď to dospelo do štádia, že ukladanie na noc nám trvalo aj 2 hodiny kedy bola každú polhoďku hore, a potom sa aj tak budila každé dve hodiny alebo každú hodinu na kojenie, tak už som ďalej nevládala. Cez deň som bola bez energie, aj som sa bála šoférovať, v noci ani nehovorím.. Veronika nám pomohla analyzovať Olivkin režim, urobila pár jednoduchých úprav (budiť ju skôr z ranného spánku a tak posunúť poobedný napríklad) a po ich zapracovaní v kombinácii s novým systémom uspávania sa nám Olivka už v prvý deň tréningu v noci zobudila iba raz (o jednej ráno), druhy deň rovnako a od tretieho dňa spala celú noc každú noc). To bola pre mňa neuveriteľná úľava, ktorú som už dlho potrebovala a tým pádom som samozrejme mala aj na ňu cez deň oveľa viac energie sa spolu hrať a tak. Takže výsledky veľmi rýchlo, : ale každé diéta je iné samozrejme. Nebolo to bez plaču, ale nejak katastroficky plakala iba prvý deň, už druhý deň ten plač bol miernejší a postupom času sa menil na mrnčanie a ku koncu tréningu už zaspávame s tým, že sa na mňa kukne, dám jej dobrú noc a kludne odídem. Olivka neplače a pekne sama zaspí. Takže ono samozrejme je to pre dieťa zmena, ktorú rieši plačom, ale vyspatá je určite aj Olivka lepšie, aj ja:) Ďakujeme krásne Veronika.

Správna investícia do rodinnej pohody!
    

Veroniku jednoznačne odporúčam. Je veľmi milá, ochotná a hlavne sa zaujíma. Páčilo sa mi, že počas poradenstva odpovedala veľmi komplexne a podrobne na moje otázky. Rovnako sme si vymenili viac konverzácií než bolo zaplatené, čo tiež svedčí o jej svedomitom prístupe. Počas poradenstva mi poskytla odporúčania, ktoré upravili spánkový režim môjho dieťata a celkový prístup vrátane tréningu bol veľmi srdečný a nie srdcervúci. Poradenstvo s Veronikou hodnotím ako správnu investíciu do rodinnej pohody!

Lepší nočný spánok
    

Veronika nám veľmi pomohla po 9 mesačnom trápení sa s nočným spánkom. Okrem toho náš synček už zaspáva sám, čo je ďalšia veľká výhoda. Ak máte problém určite ju neváhajte kontaktovať. My sme sa trápili dlho a len zbytočne čakali, že to prejde samo. Už dávno sme si mohli užívať pokojné noci a byť sladko vyspaní všetci 😊 Ďakujeme krásne ešte raz .