fbpx

Sprevádzajte svoje dieťatko na ceste k lepšiemu spánku spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje!

Individuálne nastavený spánkový plán podľa potrieb vášho dieťatka vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku celej rodiny!

Ako prebieha spánkové poradenstvo?

Kvalitný spánok je pre vývin dieťatka veľmi dôležitý. Počas spánku sa v mozgu spracovávajú všetky dôležité informácie, ktoré dieťatko počas bdenia nadobudlo. Dlhodobý spánkový deficit vedie k veľkému množstvu zdravotných problémov, a preto kvalitný spánok dieťatka výrazne ovplyvňuje aj kvalitu spánku rodičov. Spánkové poradenstvo vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku. Spánkový plán je vypracovaný individuálne na mieru každému dieťatku, odborne a na základe štúdia biológie spánku, psychológie a potrieb vašej rodiny. Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. Počas celého procesu vás bude sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Spánkový dotazník

Základom pre spánkové poradenstvo je vyplnenie spánkového dotazníka.

Spánkový plán

Spánkový plán je vypracovný na mieru vášmu dieťatku na základe infomácií poskytnutých v spánkovom dotazníku a na úvodnej konzultácii.

Podpora spánkovej poradkyne

Pri zavádzaní zdravých spánkových návykov vám spánková poradkyňa poskytuje telefonickú a emailovú podporu na základe vybraného balíčka.

Spánkové poradenstvo je vhodné pre vaše dieťatko, ak:

› má vaše dieťatko 4 a viac mesiacov
› dieťatko potrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu
› máte problém s dennými spánkami
› neviete nastaviť vhodný režim
› dieťatko sa v noci často budí
› dieťatku dlho trvá, kým zaspí

Skústenosti našich klientov

Môj život sa neuveriteľne zmenil, z bábätka, ktoré nezaspalo inak ako na fitlopte, sa stal samostatne existujúci človiečik! Chcem každú mamu podporiť, že ak koketuje s myšlienkou poradenstva, len smelo do toho. Rozhodnúť sa musí človek, ktorý k dieťaťu reálne vstáva a uspáva ho, nie babky, švagriná, tetky a iné obecenstvo... alebo manžel. Po Veronikiných zásahoch sa všetko otočilo doslova zo dňa na deň, takže sa na ňu môžete spoľahnúť, tréningom vás prevedie s citom a veľmi podrobne. Nájsť motiváciu pre mňa bývalo náročné, predovšetkým pre absentujúcu podporu v partnerovi, ale treba si uvedomiť, že z dlhodobého hľadiska je pekný samostatný spánok udržateľnejší ako neustále pechorenie a živorenie. Netreba sa trápiť viac, ako je nutné. Energiu mama potrebuje na pekné chvíle s bábätkom...Zaplatila som si 2 týždne a za ten čas som sa dozvedela všetky info, ktoré som potrebovala, Veronika sa venovala aj nad rámec deklarovaného, takže ako zákazník som spokojná.
Kristína Ž.Jakubko, 5 mesiacov
Jedna veeeľka chyba, že som čakala AŽ 17 mesiacov a neozvala sa skôr. To si budeme s mužom vyčítať ešte veľmi dlho 🙈😄 Týmto chcem povzbudiť aj ostatné maminky, aby nepočúvali svoje mamky babky svokry a iné “radodajky” že to treba len vydržať, že to dieťa je proste také a asi nepotrebuje spať a ine.... blbosti, ale keď majú problém, nech sa obrátia na profesionála. Veronika je veľmi milá odborná profesionálna (dokonca aj s príjemným hlasom :)) poradkyňa, ktorá nám reálne pomohla! Keď všetci okolo mňa pochybovali, ja som verila, že to zvládneme - vďaka Veronike. Vysvetľovala mi, podporovala ma a ubezpečovala, že keď vytrvám želaný výsledok sa objaví. A on naozaj prišiel! Aj keď stále ešte s izabelkou na jej spánku pracujeme, môžem povedať, že máme iné dieťa -vyspaté dieťa. 🥰🙏 ešte raz veľké Ďakujeme 🙂 určite budem odporúčať.
Kristína P.Izabelka, 17 mesiacov
V prvom rade by som sa chcela Veronike poďakovať 🙂 jej poradenstvo určite odporúčam a jediné čo ľutujem, že sme do toho nešli skôr. Máme dvojičky, ktoré nám cez deň mimo kočíka nespali viac než povestných 30 minút. V noci boli hore aj 14x kvôli vypadnutému cumlík alebo že sa pretočili na bruško, 2-3x sme kŕmili a okolo 3 až 5 ráno to bolo ródeo buntošenia a nie a nie zaspať. A teraz? Cez deň sa nám konečne darí mať režim, na obed pospia v postieľke 1,5 až 2 hodiny a posledné 3 noci sme k nim s manželom vstávali len 1x (na papanie). Viem, že nás ešte čakajú regresie a že budú aj horšie noci a dni, ale vďaka Veronike viem, čo mám očakávať a ako sa v takýchto prípadoch zachovať. A navyše ten spánkový tréning nebol žiadne peklo vyplakávania detí a lámania cez koleno, jemne sme chlapcov naučili na samostatné zaspávanie a režim. Ešte raz ďakujeme
Natália Š.Riško a Paťko, 8 mesiacov
Mila Veronika, chcela by som sa Vám zo srdca poďakovať, že ste nám pomohli ohľadom spinkania a spankovej asociacie, ktorú ame dlhšiu dobu riešili a nevedeli si rady. Išlo nám hlavne o Miu, aby konečne mala pokojný spánok a aby spokojne zaspinkavala sama. Vďaka Vám sa to podarilo a Mia po dvoch týždňoch zaspáva bez pomoci a v noci sa budi len výnimočne. Za mňa neskutočná spokojnosť. Neľutujem, ze sme sa na Vás obrátili a vy bez problémov ste sa nam venovali.. Veľké ĎAKUJEME za všetko úprimne.
Silvia L.Mia, 12 mesiacov
Veroniku jednoznačne odporúčam. Je veľmi milá, ochotná a hlavne sa zaujíma. Páčilo sa mi, že počas poradenstva odpovedala veľmi komplexne a podrobne na moje otázky. Rovnako sme si vymenili viac konverzácií než bolo zaplatené, čo tiež svedčí o jej svedomitom prístupe. Počas poradenstva mi poskytla odporúčania, ktoré upravili spánkový režim môjho dieťata a celkový prístup vrátane tréningu bol veľmi srdečný a nie srdcervúci. Poradenstvo s Veronikou hodnotím ako správnu investíciu do rodinnej pohody!
Simona M.Gregor, 20 mesiacov
Chcela by som poďakovať Veronike Pružinskej za pomoc pri spánkoch našej dcérky. Veľmi nám to pomohlo nakoľko naša dcérka nemala žiaden poriadny režím. Trápili sme sa rok a snažila som sa jej nastaviť spánok aj sama no neúspešne.. Vďaka Veronike konečne máme krásny režím a krásny spánok...Podotýkam Laurinka nikdy za cely jej rok života neprespinkala celú noc, teraz mi krásne spinká a vôbec sa nebudí. Manžel bol voči poradenstvu skeptický no nakoniec bol milo prekvapený, ako už na druhý deň poradenstva nastali výrazné zmeny. Pani Veronika mi bola nápomocná vždy kedy som to potrebovala a pohotovo mi stále odpísala na každú moju správu alebo otázku. Oplatilo sa využiť túto pomoc, nakoľko ja som bola už zúfala a Laurinka bola nervózna a uplakaná, keď mala ísť spinkať. Teraz je to však všetko úplne skvelé. Naďalej pokračujeme v spánkovom pláne od pani Veroniky a ide nám to si myslím skvele. Takže ak ste na tom milé mamičky tak, ako som bola ja pred poradenstvom (zúfalá) neváhajte požiadať o pomoc pani Veroniku. 🙂 Ďakujeme
Viktória B.Laura, 12 mesiacov
Keď som sa rozhodovala pre spánkové poradenstvo, čítala som si recenzie mamičiek, ktoré kontaktovali Veroniku. Tieto recenzie sa mi potvrdili a ja píšem ďalšiu z nich. Mali sme dlhodobo problémy so spánkom dcérky, (1,5roka), je kojená a budila sa v noci veľmi často. Zachádzalo to do extrémov. Bola som z toho velmi neštastná a frustrovaná. Potebovala som fungovať a mala som obrovský deficit spánku. Bolo to už neúnosné. S manželom sme sa rozhodli absolvovať spánkové poradenstvo a kontaktovať Veroniku. Jediné čo ľutujem, že som čakala tak dlho a neriešila som to skôr. Prešli sme si tréningom a veci začali fungovať okamžite. Boli to detaily, dôslednosť, režim a pravidlá, ktoré zabrali na našu dcérku ihneď. Sama som bola veľakrát dojatá a užívala som si novú zmenu. Dcérka spolupracovala a pekne sme odbúrali nežiadúce asociácie a môj nesprávne nastavený režim. Nastavila som sa aj na odmietanie a prostesty dcérky, ktoré boli úplne prirodzené počas spánkového tréningu, ale teraz vidíme s manželom to ovocie tej snahy a obrovskej pomoci Veroniky. Vždy mi odpovedala pohotovo a veľmi ľudsky, podporila ma a chválila ma a toto ma posúvalo ďalej. Takže maminky, buďte odvážne a určite choďte aj vy do toho 😉
Anna B.Johanka, 17 mesiacov
Som mamička prvorodenej dcérky takže som nemala žiadne skúsenosti ako sa starať o deti. Keď mala dcéra 6 mesiacov zhoršil sa jej spánok cez deň aj v noci. Vedela zaspať len v kočíku. V noci sa budila každé dve hodiny. Po mesiaci vyčerpanosti a rečiach od okolia typu že je to malé dieťa a deti sa v noci budia, som vyhľadala pani Pružinskú. Poradila nám ako pomôcť dcére, aby zaspávala sama v postieľke bez rodičov a bez pomoci, nastavila nám lepšie denný režim a celkovo pomohla k spokojnosti rodičov a dieťaťa. Vrelo odporúčam každému rodičovi, najlepšie investované peniaze. Profesionálny a ľudský prístup ešte raz veľmi pekne ďakujeme, zmenili ste nám život a spánok😊
Veronika Š.Dorotka, 7 mesiacov
S Veronikou sme absolvovali 2 týždňový spánkový tréning pre moju 9 mesačnú dcéru. Podarilo sa nám nastaviť režim, ktorý veľmi pomohol k tomu, že Adelka spí dlhšie a lepšie. Poradenstvo s Veronikou odporúčame všetkými desiatimi. Je veľmi milá, kompetentná, všetko vysvetlí a venovala sa vždy aj nad rámec dohody.
Anna S.Adelka, 9 mesiacov
Chcela by som povedať, že som do tohto, pre nás druhého, spánkového tréningu išla s obrovskými pochybnosťami a nedôverou, keďže Mirko mal obrovský problém s nočným spánkom a my už sme boli z toho úplne unavení, nešťastní a už sme žiadne svetlo na konci tunela nevideli. Boli sme dlhodobo nevyspatí a nervózni. Veľmi pozitívne ma prekvapil náš prvý telefonát, kedy ste sa napriek tomu, že ste mi ponúkli strašne veľa možností, ktoré som vám zrušila s tým, že alebo to nefungovalo alebo sa to nedalo s Mirkom praktikovať alebo neviem ešte aké prekážky tam boli, nevzdávali a nakoniec ste vymysleli metódu, ktorá bola v našej situácii prípustná a ona aj zafungovala 🙂 Mala som tiež pocit, ze ste sa nad Mirkom aj trochu zamysleli a nie iba dookola písali veci, ktoré by mali teoreticky fungovať, a že máme "len vydrzať". Dnes sme opäť spokojní, šťastní a vyspatí rodičia šťastného dieťaťa. Vďaka za prístup, za ochotu a za pomoc, pre nás, v hodine dvanástej.
Marta U.Mirko, 13 mesiacov

Spánkovým poradenstvom vás prevedie

Mgr. Veronika Pružinská

Medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa
Kvalita spánku ovplyvňuje vo výraznej miere celkovú kvalitu života. Či už ide o deti alebo o dospelých, spánok je jedna zo základných potrieb, ktoré musíme mať naplnené, aby sme vedeli optimálne fungovať. Poznatky z psychológie som si rozšírila o širšie znalosti z oblasti spánku. V súčasnosti pôsobím ako spánková poradkyňa pre deti a dospelých.

Balíčky spánkového poradenstva

7-dňový balíček

  • Vypracovanie spánkového plánu na základe informácií zo spánkového dotazníku a úvodnej telefonickej konzultácie
  • 2 telefonáty a 2 emaily počas 7 dní pri zavádzaní nových spánkových návykov
  • Ukončenie poradenstva s informáciami ako zdravé spánkové návyky udržať

[99 EUR]

14-dňový balíček

  • Vypracovanie spánkového plánu na základe informácií zo spánkového dotazníku a úvodnej telefonickej konzultácie
  • 3 telefonáty a 4 emaily počas 14 dní pri zavádzaní spánkových návykov
  • Ukončenie poradenstva s informáciami ako zdravé spánkové návyky udržať

[139 EUR]